KURUMSAL

Türkiye’nin önde gelen plastik iplik taşıyıcı üreticilerinden biri olan SADIK PLAST  2000 yılında  Bursa da kurulmuştur. Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini benimsemiş ve tekstil sektörünün ihtiyaçlarını uygun şartlarda sağlamayı hedeflemiştir 2014 yılında teknolojik gelişmeler ve ar-ge çalışmalarıyla ürün yelpazesini geliştirerek  gerek hammadde gerekse compound bileşenleri kullanarak  ,  24 saat kesintisiz üretimiyle  en kaliteli mamulleri müşteriye sunmaya başlamıştır . 100 tondan 500 tona kadar olan makine parkuruyla polyester , pamuk , viskon , lycra ve diğer iplik çeşitlerini boyamak için boya bobinleri , katlama , büküm, aktarma ve fikse konikleri üretip türkiyenin önde gelen  firmalarıyla iş birliği içerisinde çalışmaktadır.

Şuanki Arge çalışmalarımız  Ring masurası ve fitil kalemleri de olacaktır. Firmamız , Günümüz teknolojisine ayak uydurarak kendini geliştirmeyi ve ilerlemeyi kendine ilke edinmiştir. Müşteri odaklı yaklaşımı esas alarak geniş ürün yelpazesiyle müşterilerimizin isteklerini karşılamaktayız.

SADIK, one of Turkey's leading plastic yarn production PLAST, was established in 2000 in Bursa. It has been adopted since the production suitable for use in 2014 and it is aimed to be suitable for the requirements of textile products. It is in cooperation with the leading companies of Turkey by producing dyes, folding, twisting, producing and fixed cones for polyester, cotton, viscose, lycra and other yarns with its machinery from 100 tons to 500 tons.

There will also be the current Arge Ring bobbin and wick pens. Our company has adopted the principle of keeping up with today's technology and developing it. You can benefit from the general information about the product offered in relation to the products received from the customer.